COOL DESIGN
PROCES SPOLUPRÁCE

JAK BUDE PROBÍHAT NAŠE SPOLUPRÁCE ?

01

Schůzka

Na první nezávazné schůzce mě seznámíte s vaší představou a prostorem k řešení. Já naopak vás seznámím  s mojí prací. Stanovíme rozsah služeb, zvolíme termíny a vaši cenovou představu. Na základě této schůzky vystavím cenovou nabídku za projekt a vy se rozhodnete, zda chcete spolupráci navázat. Na první schůzce se naváže vzájemný vztah a prohloubí se důvěra.

02

Práce začíná

Po schválení cenové nabídky, podepsání řádné smlouvy a zaplacení 50% dohodnuté částky nastává čas, kdy začínám  pracovat na návrhu. Řešený prostor zaměřím a vyhotovím projektovou dokumentaci stávajícího stavu, ze které budu při návrhu vycházet. Tato část odpadá v případě, že máte projektovou dokumentaci k dispozici (např. novostavby, kde  je vhodné řešit ještě před vlastním dokončením projektu.

03

Dolaďování

Ve fázi tvorby konceptu se budu hodně ptát. Vzájemně si vyměníme podklady pro inspiraci a ujasníme, v jakém duchu, barevném řešení a celkovém stylu se bude návrh a váš budoucí interiér odehrávat. Pomůžu vám zvolit  správný směr či styl, aby jste se v novém interiéru cítily dobře a vytvořili krásný domov. Vše v návaznosti na vaše představy.

04

Návrhy dispozic

Na základě předešlého postupu vyhotovím 2D výstup (varianty), které nastíní možné dispozice, rozmístění nábytku, elektrických rozvodů a osvětlení. Společnými silami, pak zvolíme konečnou půdorysnou variantu, která bude dále rozpracována.

05

3D Výstup

Následuje tvorba 3D  vizualizace, která dotvoří ucelenou představu o návrhu. Z fotorealistických vizualizací na vás dýchne atmosféra celkového prostoru. Patrné bude barevné, materiálové a prostorové řešení. Součástí je vzorkovnice materiálů, specifikace zařizovacích prvků („nákupní seznam“), výkresy pro zadání stolaři. Vytvářím  ho, až po finálním odsouhlasení projektu (je-li součástí návrhu nábytek na míru).

06

Finální předání

Předání kompletního katalogu se provádí vždy osobně, následně na to odesílám kopii elektronicky jako PDF. V tuto chvíli se doplácí druhá polovina ceny za návrh. Případně se dodatečně sjednává autorský dozor nad realizací nebo se řeší poslední dotazy.

UŽ ZNÁTE JAK TO SPOLU UŠIJEME, TAK STAČÍ SJEDNAT SCHŮZKU A JDEME NA TO..