COOL DESIGN
O MNĚ

Designově funkční a
kreativní řešení.

O MNĚ

Navrhuji interiéry vašich snů.

Cílem mé práce je vytvořit Cool interiér

Každý prostor má kouzlo a svůj příběh. Mým úkolem je zachytit jej a s použitím znalostí, které jsem získala studiem v Akademii bydlení IDK Brno pod vedením Designéra Tomáše Havránka, vytvořit spolu s vámi interiér, se kterým jste v harmonii.

Vytvářím interiéry, které jsou funkční, šité vám přímo na míru, kde dům není jenom dům, ale  opravdový domov, kam se rádi vracíte.

Používám kvalitní materiály, chytré využití prostoru, nadčasový design a vybavení,  který přesně dotváří atmosféru, kterou si přejete navodit. Velký důraz kladu na detail, přání zákazníka s ohledem na jeho finanční rozpočet.

Navrhuji a realizuji interiéry nejen do soukromých bytů a domů, ale také do komerčních prostorů jako jsou hotely, obchody nebo kanceláře, tak aby působili příjemně na zákazníky a vždy koordinovali s daným charakterem budovy a podniku. Pomůžu vám s vybavením interiéru vaší kanceláře tak, abychom vytvořili příjemné pracovní prostředí.

CO NABÍZÍM:
  • Návrhy interiéru
  • Kompletní realizace interiéru
  • Výběr nábytku a vybavení v obchodech
  • Poradenství a konzultace

SLUŽBY

Co dělám ?

REFERENCE

Co říkají mí zákazníci

Velká spokojenost. Rychlost, přátelský přístup, skvělý návrh. Doporučuji.

HANA KUTÁLKOVÁ

Děkujeme za vydařený i cenově dostupný návrh pokoje pro dceru, která se již nemůže dočkat. Je jedinečný!

Mgr. JAROMÍR ŠIMÍK

Spolupráce s paní designérkou byla pro nás přínosná. Navrhla pro nás pokojíček nad naše očekávání. Dokázala z minimálních prostorů vytvořit praktický a krásný pokoj, se vším, co potřebujeme. Kladně hodnotím celkový přístup a ochotu naslouchat.

ŠÁRKA NĚMCOVÁ

Nevěděla jsem si rady s plánovanou rekonstrukcí bytu. Dnes jsem velmi ráda, že jsem využila profesionální služby a zvolila jsem možnou formu konzultací, kde jsme vše podstatné probraly. Pomocí skic a koláží jsem si udělala ucelenou představu o tom jak postupovat dál. Moc děkuji za cenné informace.

SÁRA DOLEŽALOVÁ

Můžu jen doporučit. Byli jsme spokojeni.

MOJMÍR BLAŽEK